• #1 Реконструкція медичної інфраструктури

  Conseil Santé – це сервісна компанія, яка спеціалізується на наданні послуг у сфері охорони здоров’я на міжнародному рівні. З моменту заснування у 1987 р. Conseil Santé виконала понад 350 проєктів у всьому світі, в основному завдяки фінансуванню від двосторонніх і багатосторонніх донорів. Досвід компанії та її ноу-хау, отримані завдяки донорській допомозі, визнаються усіма її партнерами.

  Наразі Conseil Santé бере участь у багатьох проєктах, у рамках яких компанія впроваджує свою концепцію надданняя послуг задля сприяння сталому розвитку країни-бенефіціара. Технічна допомога, консультації, навчання, дослідження проектів, оцінки - Conseil Santé мобілізує ресурси та використовує свої навички для надання якісних послуг у найрізноманітніших сферах (економіка охорони здоров’я, фінансування охорони здоров’я, реалізація політики охорони здоров’я тощо).

   

  Olivier Kuperminc

  health@conseilsante.com

  Ціннісна пропозиція компанії включає:

  - Проєктування, будівництво та оснащення медичної інфраструктури «під ключ» - від центрів первинної медико-санітарної допомоги до спеціалізованих лікарень

  - Традиційне будівництво чи збірно-модульне будівництво.

   

  Frank Simonet

  frank.simonet@ellipseprojects.com

  +33 6 07 62 35 36

  Провідний французький дослідницький центр та сучасний медичний комплекс, у якому лікують усі види раку, зокрема найрідкісніші. Заснований у 1909 році Марією Кюрі, Інститут Кюрі об'єднує 3400 дослідників та медичних парцівників у трьох центрах (Париж, Сен-Клу та Орсе) для виконання 3 місій: лікування, дослідження та навчання. Інститут Кюрі - визнаний громадський фонд, уповноважений отримувати пожертвування - тому завдяки підтримці донорів може зробити внесок у дослідження та, таким чином, покращити лікування та якість життя пацієнтів в Україні.

   

  Angela Corjos

  angela.corjos@curie.fr

  +33 6 65 11 75 12

  Компанія проєктує та обладнує стерильні кімнати та зони з контрольованим середовищем, потрібні для фармацевтичної промисловості, медичних закладів (лікарень, клінік, онкологічних центрів) та дослідницьких центрів. Її модульні рішення (операційні, технічні платформи, лабораторії тощо) можуть бути розгорнуті як в існуючих медичних структурах, так і в модульних установках.

   

  Benoit Teissier

  benoit.teissier@lasalleblanche.com

  +33 6 14 68 49 55

  Архітектурне агентство, що спеціалізується на розбудові лікарняної інфраструктури та медико-соціальних установ у Франції та за кордоном.

   

  Didier Garcin

  d.garcin@unanime.fr

  +33 6 74 67 44 11

  Компанія пропонує компаніям та державним установам консультаційні послуги зі стратегування, організації, трансформації, управління, прогнозування та впливу у сфері енергетики та комунальних послуг, охорони здоров'я, інфраструктури, телекомунікацій, банківської справи та страхування.

   

  Benjamin Gilles

  BGILLES@ylios.com

  Компанія надає послуги у всіх галузях сфери охорони здоров'я - від реконструкції медичної інфраструктури до постачання медичного обладнання та модульних станцій. У рамках надання допомоги Україні компанія пропонує наступне:

  1. Негайна допомога при надзвичайних ситуаціях за рахунок постачання комплектів обладнання «під ключ» (включаючи витратні матеріали, навчання, технічне обслуговування) та інженерних послуг для їх встановлення та експлуатації.

  2. Реконструкція медичних потужностей у середньостроковій перспективі шляхом надання мобільних платформ/установок та інших тимчасових рішень модульного/збірного типу, які гарантуватимуть необхідне медичне обслуговування.

  3. Реконструкція медичної інфраструктури у довгостроковій перспективі, що є основним напрямком діяльності Vamed. Це дозволить не лише відновити зруйновані об'єкти, а й модернізувати медичну інфраструктуру в Україні загалом.

   

  Rajko Stokic

  rajko.stokic@vamed.com

  +33 6 03 60 78 76

 • #2 Постачання обладнання

  Томографи / Рентгени / МРТ / УЗД

  Готові поставити діагностичне обладнання для лікарень та медичних центрів:
  - мобільні рентгенівські установки
  - обаладнання для кабінетів невідкладної рентгенологічної допомоги
  - обладнання для дистанційного керування (радіочастотний стіл з дистанційним керуванням)
  - мобільні хірургічні системи (С-дуги)
  - мамографи
  - рентгенівські кісткові денситометри (апарати DXA).

  Усе обладнання також може бути встановлене в мобільних установках. Компанія має партнерські відносини з Toutenkamion, і вже поставляла діагностичне обладнання в Україну через кризовий центр Quai d'Orsey.

   

  Samuel Sancerni

  ssancerni@dms-imaging.com

  +33 6 16 34 31 83

  Компанія пропонує портативний (працюючий від батареї) медичний пристрій для неінвазивної та швидкої діагностики пацієнтів. Наприклад, пристрій допомагає діагностувати недоїдання, за кілька секунд відображаючи на дисплеї дані проведеного дослідження. Пристрій використовується медичними працівниками, лікарнями або установами, такими як INSERM, у контексті впровадження протиепідеміологічних заходів. Представники компанії вважають, що це має вкрай важливе значення у зв'язку з логістиними складнощами в Україні, які призводять до проблем із постачанням.

   

  Pierre Perea

  pierre@ebiody.com

  +33 6 48 01 76 47

  Компанія пропонує поставку індивідуальних, портативних, тричастотних ультразвукових датчиків для діагностики. Підключається до будь-якого смартфона або планшета з операційнмим системами iOS та Android.

   

  Olivier de Fresnoye

  olivier.defresnoye@echopenfactory.com

  +33 6 47 74 86 89

  Французький виробник медичного обладнання для госпіталізації та реабілітації: медичні ліжка, транспортери, обідні столи, люльки, дитячі ліжка, тростини, милиці, ходунки, стільці, кушетки, шафи тощо.
   
  Christian Jude
  +33 3 20 84 81 50

  Компанія розробляє та продає унікальний медичний пристрій Myrian® - програмну платформу, яка полегшує та забезпечує діагностику, прийняття рішень і терапевтичний скринінг. Завдяки Myrian® понад 1000 закладів охорони здоров’я в 40 країнах користуються унікальною та інтегрованою платформою для зчитування всіх типів досліджень (МРТ, маммографія, рентген тощо). Myrian® може бути інтегрована в будь-які інформаційні системи охорони здоров’я.

   

  Jérôme Kammer

  jerome.kammer@intrasense.fr

  +33 6 32 14 42 47

  Французький гравець у сфері регенеративної медицини, спрямованої на сприяння відновлення кісток пацієнтів, які перенесли ортопедичні чи стоматологічні операції.

   

  Marc Duma

  m.dumas@noraker.com

  +33 6 12 59 28 68

  Французький виробник ультразвукових сканерів. Асортимент компанії включає 3 моделі ультразвукових сканерів: портативні, ультрапортативні та стаціонарні. ЇЇ ультразвукові сканери визнані своєю винятковою якістю з точки зору якості зображення, простоти використання, функціональності та компактності.

   

  Etienne Richard

  e.richard@sonoscanner.com

  Провідний французький дистриб'ютор медичного обладнання для надання екстренної допомоги.

   

  Francis Lebon

  flebon@gsh-med.fr

  +33 6 26 33 60 52

  Французький виробник рентгенологічних столів, працює в галузі медичної діагностики більше 35 років.

   

  Florian Haddad

  fhaddad@stephanix.com

  +33 4 77 47 81 60

  Дистанційне УЗД - вирішення проблеми нестачі рентгенологів та фахівців з УЗД.

   

  Philippe Homsi

  p.homsi@adechotech.com

  +33 6 11 71 92 00

  Компанія спеціалізується на проєктуванні та виробництві обладнання та меблів для лікарень. Завдяки своїй широкій мережі та обсягам товарообігу Praticima на сьогоднішній день є провідною французькою компанією в цих сегментах бізнес-діяльності.

   

  Florent Macarez

  florent.macarez@praticima.fr

  +33 6 84 47 30 98

  BOE MEDICAL — французька медична інжинірингова компанія, що спеціалізується на концептуальних рішеннях «під ключ», зокрема, пристрої для операційних — Bloc-OP™, модульні відділення інтенсивної терапії та травмпункти. BOE MEDICAL має великий досвід вивчення конкретних потреб своїх клієнтів та надання найбільш відповідних рішень для встановлення нового устаткування, так і для проєктів з реконструкції.

   

  Eric Huyskamp

  e.huyskamp@boemedical.com

  +33 6 66 51 64 64

   

  Cyril Oltre

  contact@boemedical.com

  33 9 86 17 82 35

 • #3 Відновлення психічного здоров'я

  Навчання українських медичних працівників як працювати з пацієнтами з травмами, пов’язаним з війною

  Навчальна онлайн платформа, яка централізує та поширює навчальний контент для медичних працівників у всьому світі у різних форматах: онлайн навчання, вебінари, подкасти, тести, публікації тощо.
   
  Julien Delpech
  +33 7 68 50 91 88
   
 • #4 Вакцини та ліки

  Є світовим лідером у галузі медичної дігностики, пропонуючи широкий спектр фармацевтичних продуктів, медичних пристроїв, цифрових рішень та рішень на основі штучного інтелекту. Будучи піонером у галузі виробництва контрастних речовин з 95-річним стажем, компанія налічує більш ніж 2600 працівників у всьому світі. 10% доходу спрямовує на дослідження та інноваційні розробки у чотирьох центрах у Франції, Ізраїлі та США.

   

  Claire Durand

  claire.durand@guerbet.com

 • #5 Медичний транспорт та

  мобільні хірургічні кабінети

  З 2016 р. компанія розробляє та впроваджує інноваційні технології для мобільних медичних лабораторій для здійснення щоденної діагностики (наприклад, гематології, біохімії, вірусології), які працюють автономно від батарей, заряджаються від вбудованого генератора та сонячних батарей.
  Конкретний випадок: Херсонську лікарню розбомблено, пацієнтів перенаправлено до поліклініки, де немає лабораторій. Завдаки інноваціним рішенням, які пропонує Praesens, мобільні лабораторні станції зможуть діагностувати пацієнтів та забезпечувати їм той самий рівень якості, що й централізовані лікарні.

   

  Emmanuel Vidal

  emmanuel@praesens.bio

  +33 6 86 48 38 65

  Toutenkamion Group працює у всьому світі у напрямку реагування на поточні проблеми зі здоров’ям. Її мобільні медичні рішення задовольняють всі групи населення, незалежно від середовища, в якому вони живуть; будь-то подолання "медичних" пустель, охоплення ізольованих груп населення або відновлення рівності в наданні медичних послуг як у містах, так і селах. Вони задовольняють дедалі важливішу потребу в мобільності - впроваджуючи рішення, що дозволяють забезпечити рівний і легкий доступ до допомоги, незалежно від різного роду обмежень.

  Toutenkamion Group пишається тим, що змогла 2 рази швидко відповісти на прохання уряду Франції надіслати рентгенологічне обладнання у складі гуманітарних конвоїв до України для проведення обстежень на місцях та реагування на надзвичайну ситуацію через воєнний стан.

   

  Mélanie Asselin

  m.asselin@toutenkamion-group.com

  Компанія пропонує:

  - транспорт, необхідний для здійснення транспортувань між медичними установами та банками крові

  - послуги телемедицини на місцях

  - аутсорсинг до медичних установ.

   

  Aarab El Mostapha

  a.m@sas-tso.fr

  +33 6 26 42 41 39

  Європейський лідер у боротьбі з раком, п’ята найкраща онкологічна лікарня у світі за версією журналу Newsweek, Gustave Roussy – це медичний, дослідницький та навчальний інститут, який опікується пацієнтами, які страждають на всі види раку, незалежно від віку. Його досвід роботи з рідкісними видами раку та складними пухлинами визнаний у всьому світі. Gustave Roussy поєднує медичну, наукову та технологічну досконалість у лікування пацієнтів. Його всесвітньо відомі експерти мобілізують зусилля і реалізують амбіційний план з лікування раку у 21 столітті.

   

  Rémy Thiolet

  remi.thiolet@gustaveroussy.fr

  +33 7 64 75 19 53

  Пропонує широкий спектр якісних лікарняних меблів, зроблених у Франції: лікарняні ліжка, ліжка для будинків для літніх людей, меблі для забезпечення домашньої госпіталізації, устаткування для зберігання та роздачі ліків, візки для невідкладної допомоги, візки з носилками, а також меблі для хірургічних кабінетів, амбулаторій та денних стаціонарів.

   

  Renaud Baldisserri

  r.baldisserri@hacare.com

  +33 6 11 03 39 57

  Виробництво медичних транспортних засобів для транспортування пацієнтів, автомобілі швидкої допомоги, легкі медичні транспортні засоби для надання невідкладної медичної допомоги, фармацевтичне холодильне обладнання, обладнання для судової медицини, інвалідні візки, спеціальні транспортні засоби, мобільні клініки та диспансери тощо.

   

  Hallé Pierre

  pierre.halle@gruau.com

  +33 6 49 30 09 75

 • #6 Утилізація медичних відходів та

  профілактика інфекційних захворювань

  Рішення STERILWAVE захищає здоров'я населення від поширення інфекцій, які виникають з небезпечних медичних відходів. Це інноваційна технологія, на 100% зроблена у Франції, заснована на знезараженні мікрохвилями. Простий у встановленні та експлуатації пристрій, що дозволяє стерилізувати біологічно небезпечні відходи на місці.

   

  Ieva Petrikaite

  ieva.petrikaite@bertin.group

  +33 7 68 69 93 33

  Підтримка впровадження технології з поводження з медичними відходами наприкінці їх терміну придатності.

   

  Laurence Bouret

  laurence.bouret@dastri.fr

  +33 6 24 56 04 82

  Французька компанія, що спеціалузується на постачанні обладнання і витратних матеріалів для медичної діагностики. EDM пропонує ряд малогабаритного обладнання для радіології, зокрема:

  - Системи Vita Flex CR - розроблені для малих і середніх лікарень, клінік і практик, яким потрібні компактні цифрові радіологічні рішення. Ці системи забезпечують високоякісне цифрове діагностування, яке підходить для будь-якого середовища

  - Детектор FOCUS - що сприяє переходу на повністю цифрову рентгенографію — чудовий спосіб прискорити робочий процес, підвищити продуктивність і підтримати вищий стандарт обслуговування. Це дозволяє оновити певні установки за дуже доступною ціною

  - Система лазерної візуалізації DRYVIEW 5950 - ви отримуєте перевірені переваги технології лазерної візуалізації DRYVIEW, зручність настільного друку та вбудовані можливості мамографії. Ідеально підходить для повного спектру застосувань: комп'ютерна радіологія, цифрова рентгенографія, магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп'ютерна томографія (КТ), повноформатна цифрова мамографія та комп'ютерна радіологія

  А також обладнання для захисту від радіації - весь спектр засобів індивідуального та колективного захисту від іонізуючого випромінювання.

   

  Richard Rhoum

  r.rhoum@edm-imaging.com

  + 33 6 85 31 45 11

  Компанія спеціалізується на забезпеченні якості повітря в приміщеннях. Її професійні рішення для очищення повітря ефективні для запобігання ризику повітряно-крапельної передачі інфекцій та перехресного зараження в лікарнях, клініках і медичних установах. Асортимент її продукції виготовлено у Франції та розроблено з екологічним дизайном, щоб гарантувати тривалу якість і ефективність знезараження мікроорганізмів (вірусів, бактерій, грибків), часток і хімічних сполук. Крім того, її продукція компактна та швидко встановлюється у будь-яких місцях: у відділеннях інтенсивної терапії, неонатології, трансплантологічних службах, кабінетах для огляду тощо. Тому її очищувачі повітря можна розміщувати поблизу пацієнтів, щоб запобігти нозокоміальним повітряно-крапельним інфекціям, а також захистити персонал від інфекційних захворювань. NatéoSanté вже обладнав медичні заклади в понад 50 країнах.

   

  Anaïs David

  anais.david@nateosante.com

  +33 6 13 29 37 38

  Місія STERIGERMS полягає у тому, щоб сприяти підвищенню безпеки здоров'я всіх людей при збереженні довкілля шляхом:
  - Переосмислення глобального ланцюжку поводження з відходами, включаючи залишкові неінфекційні відходи
  - Розробки та впровадження екологічних, ергономічних та мобільних рішень, адаптованих до різних норм та обмежень
  - Надання послуг з навчання місцевого персоналу з поводження з інфекційними відходами.

   

  François-Régis Negroni

  fr.negroni@sterigerms.com

  +33 7 48 15 20 51

  Компанія пропонує постачання наборів реагентів для виявлення SARS COV 2 методом ПЛР.

   

  Сhristophe Carpentieri

  christophe.carpentieri@id-solutions.fr

  +33 7 64 59 22 62

  Tesalys - французька компанія з міжнародною присутністю, яка розробляє рішення для попередньої обробки відходів медичної діяльності з інфекційними ризиками шляхом стерилізації. Рішення Tesalys - STERIPLUS™ та STERISHRED® - компактні, прості у встановленні та використанні. Зроблені у Франції, вони відповідають найсуворішим європейським, американським та міжнародним стандартам.

   

  Isabelle Iversenc

  isabelle.iversenc@tesalys.fr

  +33 7 88 88 74 01

  Компанія надає підтримку закладам охорони здоров’я запобігати інфекціям, пов’язаним із забрудненням повітря та поверхностей.

  3 типи продуктів:

  - мобільні установки для обробки повітря на колесах, у конфігурації «підключай і працюй» з дуже низьким рівнем споживання електроенергії

  - мобільні намети для пацієнтів з ослабленим імунітетом (гематологія, реанімація, операційна)

  - модульна лабораторія.

  Усі три типи продуктів передбачають автоматичний процес дезінфекції поверхонь без участі людини наявність, ефективність якого підтверджена стандартом EN 17272.

   

  Isabelle Vezole

  isabelle.vezole@airinspace.com

  +33 6 12 96 11 86